TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Vedoucí pokladen

pracovní poměr na dobu neurčitou

Pracovní náplň:

· zajišťuje agendu prodeje jízdenek – skipasů a je přímým nadřízeným pokladním

· vede centrální pokladnu, zúčtovává pokladní doklady centrální pokladny

· odpovídá za svěřené finanční prostředky – hotovost centrální pokladny

· vede a zajišťuje skladovou evidenci čipových karet, jízdenek, drobného zboží a dalšího materiálu v pokladně

· měsíčně provádí inventuru svěřených finančních prostředků a zboží

· obsluhuje a zpracovává výstupy o tržbách

· zpracovává a analyzuje reporty o návštěvnosti a prodejních kanálech jízdenek

· provádí denní kontrolu uzávěrek všech pokladen

· připravuje pokyny pro činnost pokladních, zodpovídá za jejich informovanost o podmínkách prodeje a provozu skiareálu a zajišťuje školení pro pokladní

· zajišťuje operativní proces internetového prodeje skipasů, věrnostního programu a napojení na prodej skipasů a dalších služeb

· vystupuje korektně při obsluze klientů, předchází konfliktům, případné problémy řeší ve spolupráci s nadřízeným

· spolupracuje na tvorbě zimního a letního ceníku

· v případě potřeby zajišťuje prodej jízdenek a zboží návštěvníkům skiareálu v zimním a letním provozu

· spolupracuje s PR specialistou a marketingovým manažerem

Požadavky na uchazeče:

· příjemné vystupování, komunikativnost

· zodpovědnost, pečlivost a flexibilita

· znalost práce na PC

· spolehlivost, samostatnost

· nutnost pracovat i o víkendech

· komunikativní znalost cizího jazyka (AJ, NJ, PL)

Nabízíme:

· odpovídající mzdové ohodnocení

· zaškolení, zajímavou a zodpovědnou práci

· práci na hlavní pracovní poměr

· firemní benefity: stravenky, nové firemní oblečení na léto i zimu každé dva roky, celosezonní skipas, zvýhodněné ceny skipasů pro rodinné příslušníky, firemní telefon a počítač

Předpokládaný termín nástupu: 1. 10. 2023

Kontakty

sportovni-hala-01-ORIG

Kancelář TJ Spartak - sportovní hala
Horní Rokytnice 461
512 44 Rokytnice nad Jizerou

IČ: 00527611
Datová schránka: c7stkx5

Číslo účtu: 40404050/0300

info@spartak-rokytnice.cz
tel: (+420) 732 233 117

facebook1    instagram

Provozní doba kanceláře

PO        8:00 - 11:30   12:00 -15:30
ČT        8:00 - 11:30   12:00 -16:00
Po předchozí domluvě možno i v jiné dny a časy.