Silový trojboj

SI.fw

Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen 2016

V sobotu 16. ledna se v Lukově konalo 4. mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen. Z důvodu předpokládaného množství soutěžících bylo klání rozděleno na dvě části. Dopolední část, ve které se představili všechny kategorie žen a muži do 74 kg a do 83 kg, byla zahájena v 9:00 hodin. Na pozici hlavního rozhodčího usedl Tomáš Šárik, postranními byli nominováni Jaroslav Doleček a Michal Krček. Velkým a příjemným překvapením byla účast 21 žen, kterých bylo pouze o 10 méně než mužů. Zde se v kategorii M2 – SLOUČENÁ do 93 kg objevil člen TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou Vladimír Medek, který svým výkonem 600,5 kg v trojboji svou kategorii s přehledem vyhrál!  ( náskok na druhého v pořadí měl přes 100 kg– Blahopřejeme!!!

 

 

Mistrovství ČR v silovém trojboji masters 2016

V neděli 24. ledna se v Praze pod taktovkou oddílů Powerlifting TJJM Chodov a Sporting Apis Praha konalo republikové mistrovství v silovém trojboji závodníků masters.

Na mistrovství padly dva nové národní rekordy, zasloužili se o ně Josef Ptáček a Jaromír Sršeň. První jmenovaný pokořil ve dřepu v kategorii masters 3 do 93 kg 213 kg, druhý byl úspěšný rovněž ve dřepu, když v kategorii masters 1 do 93 kg zdolal hmotnost 305 kg.

Náš závodík z TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou Vladimír Medek se také zúčastnil tohoto závodu v kategorii muži M2 do 83 kg a s výkonem 667,5 kg skončil na 1. místě. Libor Novák z TJ Svitavy, který skončil na 2.místě, svým výkonem 575 kg Vladimíra Medka vůbec neohrozil. – panu Medkovi gratulujeme!! a děkujeme za vzornou reprezentaci naší TJ.

Mistrovství ČR v bench-pressu masters, juniorů a dorostu 2016

V sobotu 6. února se v Jihlavě odehrálo 12. mistrovství ČR v bench-pressu dorostu, juniorů a masters. Klání se jako tradičně konalo pod taktovkou zkušeného Tomáše Šárika a jeho týmu. Delegátem byl jmenován pan Ivan Karpíšek. Na pozicích rozhodčích usedli Zdeněk Zvonič, Michal Krček a Petra Švadlenková. U mikrofonu se střídali pánové Rostislav Cejnek a Milan Špingl. Za TJ Spartak závodil v kategorii M2 Vladimír Medek, který se umístil s výkonem 167,5Kg na krásném 2.místě – gratulujeme!!!

Dokumenty Silový trojboj

Vyhledávání

mesto rokytnice

Ministerstvo školství a mládeže

MŠMT podporuje sportovní činnost dětí a mládeže.

Liberecký kraj

Činnost TJ je podpořena z rozpočtu Libereckého kraje

Česká unie sportu