Novinky

Rokytnice nad Jizerou, jedno z nejznámějších západokrkonošských rekreačních středisek v České republice. Rokytnické údolí je na jihu ohraničeno Sachrovým hřebenem a Stráží, na východě Vlčím hřebenem, na severu hřbetem rozsochy Čertovy hory, vybíhající z masivu Lysé hory a Kotle.

Tyto vrcholy tvoří dominantu kraje kolem Rokytnice nad Jizerou. V roce 2007 byla dokončena nová čtyřsedačková lanovka Horní Domky, která bude v provozu i v letních měsících a výrazně tak přispěje k zlepšení dostupnosti pro návštěvníky Rokytnice nad Jizerou na vrcholky Krkonoš. fotografie

V Rokytnici nad Jizerou najdete Vše, co od moderních rekreačních střediscích očekáváte jako je dostatečné množství ubytovacích kapacit, sportovní zázemí a v neposlední řadě nepřeberné množství restaurací a hospůdek pro Vaše potěšení.

Historie tohoto malebného městečka sahá až na počátek 16.století, kdy se v Rokytnici těžily rudy olova, mědi a také stříbra. Pomalu se Rokytnice nad Jizerou stává centrem turistiky především zimních sportů, ale nejde zapomenou na krásy Krkonoš v letních a také podzimních měsících.