Šachy

SA.fw

Vánoční rapid 2016

Náš oddíl pořádal 26.12.2016. tento turnaj ,kterého se zúčastnilo 25 hráčů.Kromě deseti našich se zúčastnili zástupci oddílů Kutné Hory,Hostinného, Libštátu,Jilemnice ,Semil,Víchové a Liberce.

Zvítězil Milan Dolenský z Libštátu,na 2. místě K.Snížek z Kutné Hory,z našich hráčů se nejlépe umístil Z.Hollmann na 3.místě.Také dalším hráčům se dařilo,když Z.Joukl obsadil 5.a Zd.Lenc 6.místo,na 9.místě V.Šír a v prvé polovině tabulky ještě J.Kubát na 12.místě. Z našich tří žáků skončil nejlépe Jan Mikolášek na pěkném 19.místě.

Turnaj se stal již značně populární  a byl dobře organizován Lubošem Šimůnkem a Josefem Pohořalým.V dubnu bychom chtěli uspořádat podobný “Jarní Krkonošský rapid”

V šestém kole krajského přeboru družstev naše “A” mužstvo doma remizovalo 4:4 se silným mužstvem “Bižuterie Jablonec n.Nis. “

Rovněž “B” mužstvo remizovalo v krajské soutěži s Tanvaldem “B” 4:4. O tento pěkný výsledek se také zasloužili oba naši žáci Lukáš Čech a Jan Mikolášek,kteří své soupeře porazili. Rádi bychom v našem oddíle uvítali další mladé zájemce o tuto královskou hru.

                                                                                                   Zdeněk Hollmann

Dokumenty Šachy

Vyhledávání

mesto rokytnice

Ministerstvo školství a mládeže

MŠMT podporuje sportovní činnost dětí a mládeže.

Liberecký kraj

Činnost TJ je podpořena z rozpočtu Libereckého kraje

Česká unie sportu